Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Цінність, почуття, смак, креативність, духовність, індивідуальність, комунікативність, бажання бути успішним….це не повний перелік характеристик, якими повинен бути наділений і які розвивають фахівці художньої творчості у учнів ресторанного, готельного та туристичного бізнесу закладу європейського зразка – ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму.

Художня самодіяльність та позаурочна робота є гарним способом самовираження та реалізації творчих, професійних здібностей. Діють туристичний гурток, гурток пластики, карвінгу, що зорієнтовані на удосконалення професійних умінь та навичок. У системі естетичного розвитку – учні проявляють себе у заняттях з вокалу, хореографії, драматичного мистецтва. Спортсмени свою форму підтримують займаючись у гуртках – баскетболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики. А ерудити – у гуртку Що? Де? Коли?, який спирається на досягнень науки, культури, традиції та духовні цінності, накопичені людством протягом тисячоліть. І наостанок, школа вишуканих манер, що була започаткована у нашому закладі. Адже, як говорив сер Артур Конан Дойль «Манери – візитна картка людини».

Графік роботи гуртків на листопад 2016 року

Вже стало традицією щорічне проведення святкових концертів, тематичних заходів, огляди – конкурси художньої самодіяльності учнів, літературно-музичні композиції з нагоди вшанування геніїв українського народу.

План проведення виховних заходів

Успішним результатом творчої діяльності учнів є участь, організація та перемоги у великій кількості заходів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Навички та вміння отримані на заняттях гурткової роботи стають силою, оберегом, вселяють віру, що Учень все зможе, що у нього є для цього всі можливості. Це перший крок у самореалізації особистості, який є вагомим бонусом у презентації та резюме для майбутнього роботодавця.