Львівський професійний коледж готельно-туристичного і ресторанного сервісу, основним пріоритетом якого являється формування інноваційного, конкурентоздатного фахівця готельно-туристичної і ресторанної сфери на українському і міжнародному ринках, займає лідируючі позиції в престижних рейтингах, його високо цінують студенти і працедавці.

Коледж заснований 11 листопада в 1954 р. і дає можливість молоді отримати повну загальну середню освіту, первинну професійну і неповну вищу освіту на рівні високо кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів.

Основною метою є забезпечення якості професійної підготовки фахівців для пріоритетних галузей регіонального готельно-туристичного і ресторанного бізнесу на основі впровадження елементів дуальної моделі професійної освіти.

Імідж коледжу - це не лише якісна підготовка фахівців, але і ефективна міжнародна співпраця, що є одним з найважливіших напрямів посилення конкурентних позицій випускників навчального закладу.

Коледж впроваджує міжнародний освітній і професійний досвід, тому співпрацює з багатьма навчальними закладами Європи і Канади, міжнародними організаціями, активно бере участь в міжнародних проектах: українсько-канадському "Навички для працевлаштування", українсько-німецькому від Фонду Горста Рогуша "Успіх можна спланувати", українсько-польському "Українська молодь - на ринку праці", українсько-німецькому проекті відносно навчання і стажування студентів коледжу на підприємствах і в освітніх закладах федеративної землі Тюрінгія за сприяння торгово-промислової палати м. Ерфурта (IHK, Industrie - und Handelskammer Erfurt) та ін.

Коледж - асоційований член від України AEHT European Association of Hoteland Tourism Schools (Європейская асоціація готельно-туристичних шкіл), дійсний член Асоціації кулінарів України, Асоціації навчально-тренувальних фірм "Централь", учасник Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності і міжнародних ярмарків навчально-тренувальних фірм.

Студенти коледжу користуються прекрасною і сучасною матеріально-технічною базою: лабораторіями, навчальними ресторанами, навчальним готелем «ХОСТЕЛ», студентським туристичним бюро, спортивним і тренажерним залами, бібліотекою, конференц-залами, які оснащені за останнім словом техніки.

Унікальність коледжу полягає в практичній спрямованості навчання. Тому студенти мають можливість отримувати важливі професійні навички в їх природному виді.

Сучасна інфраструктура коледжу сприяє організації на базі закладу місцевих, регіональних і міжнародних заходів: конкурсів, конференцій, майстер-класів, тренінгів, зустрічей. Щорічно організовуються і проводяться курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання України з професій "Кухар", "Кондитер".

Коледж тісно співпрацює з відомими ресторанами, готельно-туристичними комплексами України. На найкращих підприємствах галузі проходять практику студенти закладу.

Усі випускники працюють в малому і середньому бізнесі, мають стрімке кар'єрне зростання, стовідсотково працевлаштовані на ведучих підприємствах Львова і України.

Студенти вивчають іноземні мови через організацію факультативів і мовної літньої школи, співпраці з волонтерами, міжнародними освітніми організаціями Pearson, AIESEC.

Для підвищення професійного рівня, втілення в життя гасла "Європейська освіта - європейський сервіс" в коледжі успішно працює програма стажування студентів за кордоном - у Франції, Польщі, Німеччині, Болгарії.

Навчання у Львівському професійному коледжі гарантує цікаву і високооплачувану роботу.