Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу є закладом освіти, яке здійснює підготовку робітничих кадрів для сфери послуг. Серед випускників – керівники підприємств, ресторанів, кафе, барів, магазинів, готелів та туристичних фірм.

Історія ЛПК готельно-туристичного та ресторанного сервісу є предметом гордості всіх, хто в ньому працює і навчається, даниною глибокої поваги всім, хто збагачував його славу і честь, створював традиції та закладав фундамент на майбутнє. Не легко було переконати колектив жити не сьогоднішнім днем, скинути багаж минулого, а працювати на перспективу, на завтра, позбутися стереотипів, надмірного консерватизму. Завдяки зусиллям адміністрації, викладачів та студентів коледжу зросло, стало престижним навчальним закладом з сучасною матеріально-технічною базою і устаткуванням. Більшість кабінетів, лабораторій оснащенні комп'ютерами, мультимедійною технікою, які через сервер, об'єднанні в локальну мережу з виходом в Інтернет. Завдяки цьому в коледжі і викладачі і студенти мають змогу впроваджувати в навчальний процес найновітніші інформаційні технології, йти в ногу з сьогоденням.

Сучасне виробництво потребує висококваліфікованих і високопродуктивних фахівців, здатних адаптуватися до швидких суспільних та економічних змін. Єдиний спосіб надати людям знання, виробити уміння і навички необхідні для активної трудової діяльності – забезпечити доступ до якісної професійної освіти упродовж всього життя. Система навчання в ЛПК готельно-туристичного та ресторанного сервісу передбачає навчання фахівців, які відзначаються: висококваліфікованими професійними вміннями і навичками, що ґрунтуються на сучасних спеціальних знаннях певної галузі виробництва; високим рівнем педагогічної компетентності, що ґрунтуються на новітніх досягненнях психолого-педагогічних наук, критичному мисленні, здатності застосовувати наукові надбання на практиці; здатності запроваджувати цінності демократичної правової держави в навчальному закладі створені всі умови для навчання, праці та відпочинку студентів. Особлива увага приділяється пропаганді здорового способу життя та спортивній підготовці студентів. Свої здібності, смаки студенти можуть розвивати в творчих гуртках. Виробничу практику коледж проводить на базах відпочинку, пансіонатах та оздоровчих таборах чорноморського та Азовського узбережжя, в барах, ресторанах, готелях, туристичних фірмах, магазинах та підприємствах міста Львова.

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу надає послуги і організовує: кейтеринги (смачна їжа з доставкою), домашні обіди, корпоративні свята, пікніки та виїзди на природу, сімейні свята, банкети, фуршети, ювілеї, весілля, вечірки, дні народження, каво-перерви. Організовує харчування туристичних груп та делегацій, виготовлення кондитерських і кулінарних виробів на замовлення.

Надає готельні послуги ( HOSTEL), бронювання квитків, замовлення таксі. Надає туристичні послуги, організовує екскурсії містом, тури вихідного дня, індивідуальні та групові тури для відпочинку в Україні.

У сучасних умовах, конференц-сервіс стає усе більш актуальним. Саме тому навчальний заклад пропонує до Ваших послуг сучасні аудиторії, актовий і конференц-зали, що можуть прийняти від 20 до 300 осіб, літній майданчик (500 місць).

Студенти коледжу є лауреатами міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів фахової майстерності. Навчальний заклад – асоційований член від України AEHT European Association of Hotel and Tourism Schools (Європейська асоціація готельно-туристичних шкіл), дійсний член Асоціації кулінарів України, Асоціації навчально-тренувальних фірм «Централь», учасник Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності та міжнародних ярмарків навчально-тренувальних фірм

Демократизація суспільства і лібералізація кордонів дали можливість значно активізувати міжнародну діяльність коледжу. Ми прагнемо до інтеграції в світову систему освіти та економічних відносин. Це необхідно, передусім, для опанування світового досвіду, впровадження досягнень науково-технічного процесу, розвитку на міжнародній арені. Коледж сьогодні має багато зв'язків із зарубіжними навчальними закладами у Франції, Польщі, Німеччині. Канаді. Це обмін учнями, викладачами, стажування, участь у міжнародних проектах.

Жити і працювати стає цікавіше, хоча і складніше. Дорогу здолає той, хто натхненно працює. А чим вища вершина, тим ширші обрії. І ми віримо, що обраний шлях у завтрашній день правильний.

Європейська освіта – європейський сервіс – таке гасло колективу коледжу, диплом якого став престижним на ринку праці