Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта
Підсумкові збори студентів у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу

23 грудня 2019 року у актовій залі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулися підсумкові загальні збори студентів. Заступник директора з НМР М.Т. Скоробогата ознайомила присутніх з графіком канікулярного періоду, підвела підсумки роботи та спільно з Р.А. Качур, заступником директора з НВР відзначила кращих студентів за результатами навчання.

Григорців В.Ф. інженер з охорони праці, Матулкін К.В. викладач та медичний працівник Ригель О.М. під керівництвом С.А. Терешенко заступника директора з НР провели інструктаж з безпеки життєдіяльності здобувачів освіти під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят (зокрема з питань дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотримання правил гігієни у період поширення епідемічних захворювань, поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами, при користуванні громадським транспортом, безпечне перебування біля річок та водоймищ, що вкриті кригою, при використанні піротехніки)

Результати участі студентів Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу у олімпіадах

Місце Група Прізвище, ім’я
II етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика
1 I 3.85 Рибак Вікторія
2 II 1.17 Цвях Ганна
3 III 2.4 Чаус Оксана
Олімпіада з математики
1 I 1.17 Рак Оля
2 I 2.4 Чаус Оксана
3 II 1.17 Цвях Ганна
4 II 2.4 Воляник Марія
5 III 1.16 Лоза Роман
6 III 1.17 Сютик Юлія
7 III 2.4 Мурмило Софія
Олімпіада з хімії
1 I 2.14 Глинчак Роксолана
2 I 1.15 Прус Світлана
3 II 1.21 Гуз Світлана
4 II 1.16 Говда Марія
5 II 2.4 Чаус Оксана
6 II 2.2 Турчик Ярослав
7 III 1.16 Рева Леся
8 III 1.17 Цвях Ганна
9 III 2.4 Воляник Марія
10 III 2.5 Гуралів Софія
Олімпіада з фізики
1 I 1.16 Мокрецька Наталія
2 I 2.2 Турчик Ярослав
3 II 1.18 Вакаров Михайло
4 II 2.4 Воляник Марія
5 III 1.18 Захарчук Роман
6 III 1.15 Венгрин Мар’ян
7 III 2.4 Чаус Оксана
8 III 2.5 Фалінська Анна
Олімпіада з німецької мови
1 I 2.2 Прімакова Дарія
2 I 1.21 Грушковська Анастасія
3 II 2.1 Онишко Данило
4 II 1.15 Мазур Юлія
5 III 2.14 Глинчак Роксолана
6 III 1.16 Павловський Віталій
Олімпіада з англійської мови
1 I 2.2 Прімакова Дарія
2 II 1.19 Горбонос Аліна
3 III 1.15 Копичин Дмитро
4 III 2.2 Буштин Стефанія
Олімпіада з історії
1 I 2.4 Чаус Оксана
2 I 1.17 Карбівник Віталій
3 II 1.17 Петрів Мар’яна
4 III 1.20 Стасик Олег
5 III 2.4 Воєвода Ярина
6 III 2.2 Турчик Ярослав
7 III 2.2 Прімакова Дарія
8 III 1.19 Моряков Остап
I етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика
1 I 2.4 Чаус Оксана
2 I 3.85 Рибак Вікторія
3 I 1.17 Рак Ольга
4 II 1.15 Мазур Юлія
5 II 1.21 Гуз Світлана
6 II 3.89 Шадурова Ніколь
7 II 2.2 Прімакова Дарія
8 III 1.19 Горбонос Аліна
9 III 1.21 Тишко Дарія
10 III 1.21 Денисюк Діана
11 III 2.1 Керик Олена
12 III 3.90 Демидюк Анна
I етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
1 I 2.2 Прімакова Дарія
2 I 1.17 Цвях Ганна
3 I 3.89 Шадурова Ніколь
4 II 2.1 Керик Олена
5 II 1.21 Денисюк Діана
6 II 1.16 Амбріз Максим
7 II 3.85 Стасів Олег
8 III 2.1 Морквич Віта
9 III 2.4 Чаус Оксана
10 III 1.16 Лоза Роман
11 III 1.21 Тишко Дарія
Найграмотніший учень коледжу В XIX Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності
1 1.17 Цвях Ганна
2 1.19 Горбонос Аліна
3 2.1 Керик Олена
4 2.2 Прімакова Дарія
5 2.2 Турчик Ярослав
6 2.4 Зозуляк Максим
7 2.5 Гуралів Софія

Роксолана Анатоліївна Качур,
заступник директора з НВР