12 листопада 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувався конкурс «Міс коледжу 2020».

У конкурсі взяли участь представники чарівної статі навчального закладу.Дівчата продемонстрували всі свої вміння та найкращі сторони.Конкурсантки пройшли нелегкі випробування, а саме конкурси «Візитка», «Інтелектуальний конкурс», «Конкурс талантів», «Дефіле у вечірніх сукнях».

• «Міс коледжу 2020» –Юлія Мазур, група 1.15
  • «Віце-міс коледжу» – Юлія Шира, група 1.25
  • «Міс глядацьких симпатій» – Анастасія Грушковська, група 1.21
  • «Міс грація» – Вероніка Андрущакевич, група 1.17
  • «Міс елегантність» – Наталія Козлова, група 1.24
  • «Міс артистичність» – Христина Кошулінська, група 1.29
  • «Міс посмішка» – Олена Струса, група 1.16

Шоу-програму під час конкурсу забезпечили: студія танцю «AVENUE», Дарія Дудюк, учениця групи 2.4, Юлія Демчина, учениця групи 3.90, та танцювальний колектив «Циганки», групи 3.89.

Організаторами творчого конкурсу краси виступила група 3.89, зокрема: Васюта С., Плечінь М., Тринька О., Ціж Х., Шадурова Н., під керівництвом класного керівника Припутня Максима Петровича.

Ведучі вечора – Максим Бас, учень групи 1.27, та Христина Ціж, учениця групи 3.89.

Дякуємо нашим чарівним учасницям, групам підтримки та небайдужим до краси людям за гарно проведений час!

Припутень М.П.,
класний керівник групи 3.89