Інформація завжди відігравала в житті людства надзвичайно важливу роль. Сьогодні світом рухає інформація. Це можуть бути будь-які відомості, які передаються між людьми різними способами: усним, письмовим, візуальним та іншими. Із середини ХХ століття роль інформації внаслідок соціального прогресу і бурхливого розвитку науки і техніки дуже зросла. Світовою тенденцією став перехід на цифрові технології, розвиток високошвидкісного Інтернету і мобільного зв'язку.

Цей день відзначається щорічно з 1994 року за ініціативою Міжнародної академії інформатизації, яка має статус консультанта в двох радах ООН: Економічній та Соціальній.

28 листопада 2019 року учні груп КД-3.100 та 1.18 (керівники груп Піх О.З. та Музика Н.Б.) організували заходи з нагоди Всесвітнього дня інформації .

З нагоди Всесвітнього дня інформації відбувся конкурс «Інформація… про інформацію». У конкурсі брали участь учні коледжу, які правильно відповіли на ряд запитань, які поставлені раніше, а саме:
Груник Діана та Олійник Софія (група 3.91), Чопак Григорій (група 1.17), Манус Вадим (група 2.3), Кольбух Микола (група 1.25), Авілова Ольга та Вовчанська Марія (група КД-3.100), Гуралів Соломія (група 2.5), Глинчак Роксолана (група 2.14), Венгрин Ілля (група 1.15), Паньків Тавіта (група 1.21).

Переможцями конкурсу стали: І місце – Гуралів Софія (група 2.5), ІІ місце – Олійник Софія (група 1.91), Глинчак Роксолана (група 2.14), ІІІ місце – Вовчанська Марія (група КД-3.100), Груник Діана (група 3.91). Також серед учасників були і викладачі нашого коледжу, а саме Степанець Н.О. та Шавель І.І. Учасники конкурсу та переможці були нагороджені подарунками та солодощами.

Піх О.З., Музика Н.Б., викладачі інформатики