27 листопада 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулося засідання Консультативної Ради готельно-туристичного та комерційно-торговельного напрямів.

Захід відбувся в рамках українсько –канадського проекту: «Навички для працевлаштування» під гаслом: «Партнерство з роботодавцями як стратегічний ресурс Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу».

Засідання Консультативної ради розпочала заступник директора з навчальної роботи - Світлана Терешенко.

Модератором Консультативної ради виступила –Ірина Кондратюк.

За інформаційний супровід заходу відповідальною була Тетяна Мельничук, викладач –методист.

У роботі Консультативної ради взяли участь члени циклової комісії: Ольга Богоніс, Марія Ільчишин, Віра Калініченко, Роксолана Качур, Ірина Кондратюк, Ганна Лагоцька, Ольга Піх, Максим Припутень, Надія Скоропад, Ірина Стасів, Людмила Яворська, Ірина Шавель.

Серед запрошених: гості та роботодавці:

1. Роман Матис - керівник Управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації.
  2. Олег Рісний -директор Львівського міського центру зайнятості.
  3. Роман Дорожинський – директор Sherlock Holmes Boutique Hotel.
  4. Галина Деркач- провідний менеджер з персоналу ТзОВ ТВК «Львівхолод».
  5. Степан Паньків –менеджер з продажу магазин-салону «Грілекс».
  6. Возьний Артур Йосифович- директор (ФОП) магазину «Міо Маркет».
  7. Степанець Володимир –керівник відділу по роботі з DY мережами фірми Гефеле-Україна.
  8. Микитка Любов-Теодозія Михайлівна- директор туристичної фірми «Карпатія Галич Тур».
  9. Гладій Ганна - директор туристичної фірми «Енджой-тур».
  10. Евкарпіді Ірина - директор туристичної фірми « Ельпіда».
  11. Гудь Оксана- директор туристичної фірми «Тур де Львів».
  12. Гудь Катерина- директор туристичної фірми « DAVclub».
  13. Задорожна Вікторія-директор приватної фірми «Viva-меблі».

Особливо приємно, що серед представників компаній, що брали участь у засіданні, присутні колишні випускники коледжу.

У зв’язку з проведенням об’єднання двох циклових комісій готельно-туристичного та комерійно-торговельного напрямів зустріч складалася з двох основних блоків:

• Блок «Мотиваційна зустріч гостей з учнями коледжу»
  • Блок «Робоче засідання Консультативної Ради».

Організований захід – черговий доказ того, що Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу піклується про майбутнє працевлаштування своїх учнів. Кожен з присутніх учнів, педагогів, майстрів виробничого навчання мали унікальну можливість поспілкуватися з роботодавцями і отримати відповіді на важливі, хвилюючі кожного з них запитання.

Наприкінці зустрічі учасники висловили сподівання, що початок професійної кар’єри учнівської молоді буде пов’язаний саме з роботою в цих компаніях і окреслили майбутній план співпраці.

Ірина Кондратюк, методист