Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Робота і освіта. Навчальний план і реальні потреби ринку. Наскільки наближені, чи віддалені ці поняття багато в чому залежить від діалогу, який ведеться між навчальними закладами і роботодавцями. Конструктивна і направлена в правильне русло комунікація дає компаніям можливість отримувати фахових працівників з мінімумом часових витрат на їх адаптацію до робочих умов, а в свою чергу для освітян це підвищує шанс на успішне працевлаштування випускників.

Для молоді ж скажу так: скільки б вам можливостей не створювали, які освітні програми не відкривали і на яких фірмах практику не організовували, маєте пам'ятати одне: некваліфікований працівник, без амбіцій, без прагнення розвиватися і, якщо хтось ще не затямив, без знання іноземних мов нікому не цікавий. Сьогодні умови на ринку праці диктує працівник і маючи відповідні знання, вміння і бажання можна реалізувати себе як успішного фахівця з високим рівнем зарплати не шукаючи кращої долі за кордоном.

P.S. Якби свого часу в навчальних закладах харчової промисловості були такі умови як зарад в Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу то може я б і пішов в шефкухарі і зараз не займався створенням #100000робочихмісць , а смажив офігезні котлетки.

Роман Матис