Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

14 листопада 2019 року у Львівському професійному коледжі відбулося літературно-читацьке дійство «Читати – це модно!», організоване студентами групи 1.17 під керівництвом класного керівника Борецької М.М., викладача української мови та літератури. Вступна частина заходу, з відтінком легкої музики, розпочалася з розповіді про найдавнішу та найпопулярнішу книгу всіх часів і народів – Біблію. Ведучі поділилися з поціновувачами літературного мистецтва цікавинками про книги та читання.

Студенти та викладачі обмінювалися враженнями від найбільш захоплюючих прочитаних книг, демонструючи яскраві, неординарні палітурки улюблених «джерел знань». Крім цього, студенти, які перебували в холі коледжу, де відбувся захід, радо долучилися до літературної вікторини. Активні учасники були відзначені солодкими подарунками.

Символом заходу було «дерево книги», креативні гілки якого охочі прикрашали маленькими книжечками, де вписували свої вподобання щодо книг та авторів. Літературне дійство «Читати – це модно!» надало можливість студентству та викладацькому складу почерпнути для себе нові ідеї для читання книг та надихнутися цікавими літературними враженнями.

Книги – морська глибина:
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить
Дивнії перлини виносить.

(І. Франко)

Борецька М.М.,
викладач української мови та літератури