6 листопада 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся День відкритих дверей.

На свято професійного самовизначення завітало понад шість сотень школярів зі Львова й Львівської, Одеської, Волинської, Івано-Франківської областей та міста Києва.

Діти разом зі своїми вчителями з великою цікавістю спостерігали за кулінарними й кондитерськими майстер-класами, які проводили студенти коледжу під керівництвом Ольги Сухарини, старшого майстра; дегустували особливий східний чай та раклет від майбутніх офіціантів; спробували складати серветки для сервірування святкового столу; вивчили декілька нових слів англійською мовою; ознайомилися з туристичними маршрутами Україною та країнами Європи, які розробили майбутні працівники готельно-туристичної галузі.

Молоді педагоги навчального закладу спільно зі студентами провели огляд навчальних кабінетів й нових лабораторій Навчально-практичного центру.

Гості спілкувалися зі студентами й педагогами коледжу, задали багато запитань Ірині Кондратюк, методисту, секретарю приймальної комісії, яка детально розповіла про особливості вступної кампанії 2020 року та запросила випускників 9-11 класів на навчання на підготовчих курсах, перший тур яких розпочне роботу 24 січня, другий – 13 березня 2020 року.

День відкритих дверей відвідали представники Криворізького гірничо-технологічного ліцею: Ірина Олександрівна Комарова, заступник директора з навчально-виховної роботи, Ганна Анатоліївна Чайка, керівник центру кар'єри, практичний психолог, Валерія Вікторівна Філатова, керівник гуртка, яких зацікавив досвід проведення профорієнтаційної роботи, та Оксана Рик, методист Навчально-методичного центру Львівської області.

Мельничук Т.П., методист