Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 3-458 від 04.05.2018 року «Про проведення ХV Всеукраїнського ярмарку навчально-тренувальних фірм» на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу 21-23 травня 2018 року проводиться ХV Всеукраїський ярмарок НТФ з метою удосконалення організації підготовки фахівців для підприємницької діяльності, вивчення особливостей партнерства на внутрішньому ринку. В ХV Всеукраїнському ярмарку НТФ беруть участь більше 100 представники з різнин областей України:

• ТОВ «Антей», м. Іллічівськ
  • ТОВ «Волинь», м. Луцьк,
  • ТОВ «Іва», м. Чернігів
  • ТРО «Істр», м. Ізмаїл
  • ТОВ « Перлина Поділля, м. Вінниця
  • ТОВ «Проскурів», м. Хмельницький
  • ТОВ «Смерічка», м. Івано-Франківськ
  • ТОВ «Спокуса», м. Київ
  • УНЦБ «Централь», м. Київ
  • ТОВ «Солодкий рай», м. Львів
  • та пта представники з Польщі :Старопольська вища школа в м. Кельцах (Польща) Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach

Список почесних гостей Всеукраїнського ярмарку НТФ, Львів 2018

>Балущак Ганна Федорівна – Голова ярмаркового комітету, директор ЛПК готельно-туристичного та ресторанного сервісу
  1. Мандзій Любомира Степанівна– Директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
  2. Слічна Галина Миколаївна – Директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
  3. Бобко Володимир Миколайович – директор навчально-методичного центру ПТО у Львівській області
  4. Рик Оксана Миколаївна – методист вищої категорії навчально-методичного центру ПТО у Львівській області
  5. Шиманська Наталія Анатоліївна – Головний бухгалтер ТзОВ «Галка- чай», соціальний партнер та спонсор, протягом останніх 10 – ти років
  6. Пилюх Богдан Ярославович – Голова обласної профспілки торгівлі та послуг
  7. Щербак Ольга Іванівна – Голова Асоціації УНЦ навчально-тренувальних фірм «Централь»
  8. Бондарев Микола Миколайович – виконавчий директор Асоціації УНЦ навчально-тренувальних фірм «Централь»>
  9. Флінта Мар’яна Петрівна – Голова консультативної ради за спеціальністю «Комерційна діяльність», спеціаліст учбово-консультаційного центру Львівської торгово – промислової палати
  10. Деркач Галина Ярославівна – член Консультативної ради за спеціальністю «Комерційна діяльність», провідний фахівець з навчання персоналу ТзОВ ТВК «Львівхолод»
  11. Ясницький Богдан Григорович - директор ТзОВ Колосок
  12. Паньків Степан Романович - випускник 2007 року спеціальності «Комерційна діяльність», територіальний менеджер ТМ «Радимо»

В рамках ярмарку проведено :

Тренінг "Активна молодь на ринку праці - підвищення комунікативних навичок в майбутніх підприємців», Методист ЛПК ГТРС -Кондратюк Ірина;

Майстер- клас «Як бюджетно та цікаво подорожувати» , викладач Київського педагогічного коледжу ім.. Антона Макаренка – Казимир Яна

Учасники ярмарку набувають неоціненного досвіду співпраці. Для підвищення професіоналізму відкриваються такі можливості, як уміння вести переговори, знаходити підхід до клієнтів та надавати їм консультації.

По закінченні ярмарку оцінюються зроблені замовлення та укладені угоди, обговорюється досвід, набутий під час переговорів, систематизуються здобуті знання та випробовуються нові стратегії. Протягом навчального року в тренувальній фірмі потік інформації в основному базується на письмовій, телефонній та електронних комунікаціях.

Зустрічі з партнерами та прямі контакти з ними можливі лише на ярмарках НТФ.