24 квітня 2018 року Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу взяв активну участь у Форумі професійної освіти, який був організований у виставковому центрі «Південний-EXPO».

Форум професійної освіти був ініційований департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Щоб привернути увагу учнівської молоді до робітничих професій, які є затребуваними на ринку праці, в межах заходу презентували 35 закладів професійної освіти Львівської області.

У відкритті форуму взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка, який зазначив: «Щасливі ті люди, які мають хороший фах і заробіток. Сьогодні тут ви можете з відповідальністю ознайомитись із закладами і дати собі відповідь, ким будете завтра, щоб принести дохід собі, родині і відчувати себе самодостатньою людиною. Друге моє прохання – до викладачів: ви – мудрі, досвідчені, тож з оцих молодих талановитих людей ви маєте витворити величезних фахівців своєї справи, і я переконаний, що тоді нам буде комфортно жити в Україні».

Студенти Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу презентували свої фахові знання і вміння під час профорієнтаційного спілкування зі школярами та їхніми вчителями, проведення майстер-класів з декорування 3D-пряників і приготування раклету, а також роботи майбутніх продавців продовольчих товарів.

«Професійно-технічна освіта є затребуваною на ринку праці, і ця атмосфера, яка панує тут, стане поштовхом, що ми розвиватимемо професійну освіту», – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

На форумі студенти коледжу експонували неперевершені кондитерські вироби, які користувалися великим попитом у відвідувачів виставки.

Форум професійної освіти стане важливим фактором у розвитку професійної освіти Львівщини та сприятиме зацікавленості школярів та абітурієнтів у робітничих професіях.

Мельничук Т.П., методист