Навчальна фірма з надання послуг ЛПК ГТРС Сюрприз

16-18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Львівський професійний коледж ГТРС представляли на виставці педагоги та студенти: Бович Богдана Юріївна — заступник директора з НВР, Семенишен Ірина Валентинівна — викладач, Припутень Максим Петрович — викладач, Яворська Людмила Вікторівна — майстер в/н, Федюк Катерина Степанівна — майстер в/н, Снятинська Василина — студентка групи ТО-3.66, Кабан Наталія — студентка групи 2.68, які рекламували досягнення навчального закладу. Проводилася консультаційна робота щодо питань вступу до навчального закладу, якості підготовки конкурентоздатних фахівців, міжнародні стажування - ключ до майбутнього кар’єрного зростання і поліпшення соціального становища випускника, майстер-класи з виготовлення пряників та 3D тістечок.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, народний депутат України Віталій Курило.

В урочистому відкритті взяли участь і привітали учасників і гостей виставки Голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, народний депутат України Віталій Курило, директор Компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько та виконавчий директор освітянських заходів Компанії «Виставковий Світ» Віталій Сокол.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю. Зокрема,
98 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;
17 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;
545 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою;
112 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти;
24 – виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Роботу виставки супроводжувала насичена змістовна тематична програма, зокрема, відбулися 58 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, воркшопів, презентацій, майстер-класів, панельних дискусій за участю провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, керівників навчальних закладів, педагогів-практиків, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості. На заходи завітало 2900 осіб.