23-24 лютого 2018 року відбулася міжнародна виставка «Форум Освіти та Кар’єри», в якій брав участь наш коледж.

Стан ринку праці в Україні красномовно свідчить про необхідність змін. Головна місія закладів освіти – забезпечити ринок праці необхідними кадрами, а це можливо, лише якщо сама мережа закладів та перелік професій будуть приведені у відповідність до потреб сучасної економіки.

«Форум Освіти і Кар’єри» став тим діалоговим майданчиком, в рамках якого учасники мали змогу знайти точки дотику, озвучити власні потреби й очікування, привести їх у відповідність до вимог сьогодення, напрацювати спільну стратегію розвитку ринку праці в Україні.

В рамках заходу відбулися три панельні дискусії:

• Точки дотику у підготовці фахівця 21 століття (приведення до спільного знаменника очікувань школи, професійних та вищих навчальних закладів, бізнесу/роботодавців).
  • Покоління Z —управління та мотивація (діти покоління Z —перша генерація громадян народжених у вільній Україні, вони потребують якісної неформальної освіти, постійно прагнуть особистісного зросту та долучення до великих, важливих процесів в державі)
  • Проблеми, Потреби та Потенціал професійно-технічної освіти в Україні.

Від коледжу в роботі виставки брали участь студенти: Діжак Юлія-група 3.53, Сенів Романна-група 3.52, Снятинська Василина-група ТО-3.66, Кабан Наталія-група 2.68, Хабаль Вікторія-група 2.75, викладачі –Семенишен Ірина Валентинівна, Кондратюк Ірина Василівна, Мельничук Тетяна Петрівна та майстри виробничого навчання Федюк Катерина Степанівна, Коржевич Оксана Віталіївна, Яворська Людмила Вікторівна, Шавель Ірина Ігорівна, які презентували навчальний заклад та провели майстер-класи з розмалювання пряників та створення 3D тістечок.

Підготувала Заступник директора з НВР
Б.Ю. Бович