Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

4-10 грудня 2017 року група педагогів та студентів Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу перебувала з візитом у Lycee des Metiers de L’hotelleries в Сент Шелі Дапшер (Франція). Метою подорожі була участь у фестивалі Journee des saveurs, де старший майстер Сухарина О.Я., викладач Балущак М.Я. та студенти Андрусишин В., Плахтина Н. презентували страви української кухні.

Підготовка до Фестивалю тривала три дні, адже цієї події мешканці Сент Шелі Дапшер та навколишніх міст очікували з нетерпінням. У фестивалі брали участь 10 команд, які презентували певну кухню – італійську, португальську, японську, в’єтнамську, канадську, чілійську, українську. Також були 3 команди, котрі готували кухню різних регіонів Франції – Овернь, Камарг, Савойї.

Кожна з команд повинна була приготувати закуску, основну страву та десерт. За програмою гості могли відвідати фестиваль в обід з 11.30-15.00 або ввечері з 19.00-23.00. В цілому фестиваль відвідало понад 1500 гостей, а кожна команда готувала 350 дегустаційних тарілок.

У роботі на стенді нам допомагали мадам Жанін, мадам Марі Ліз та місьє Тійоль.

Наше меню складалося з закуски: канапе з бородінського хліба , сала та корнішона, шпинатний рол з оселедцем та квасолею.

Основна страва: асорті з вареників (начинки: м’ясна, картопляна, тушкована капуста).

Десерт: перекладенець «Вишиванка» і вишневий компот.

Ми отримали надзвичайно багато захопливих відгуків про страви з українського меню, також було багато відвідувачів, які приходили за повторною порцією.

На запрошення директора Ліцею місьє Рібера ми мали можливість презентувати Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу студентам-технологам. У нас була дуже цікава та продуктивна зустріч з ними, ми розповіли їм про наш навчальний заклад та чарівне місто Львів, а також запросили в Україну.

Сухарина О.Я., старший майстер
Балущак М.Я., викладач