Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

28 серпня 2012 року в ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму відбулася зустріч-конференція представлення Проекту «Навички для працевлаштування» з представниками з Канади, роботодавцями, а також викладачами, майстрами виробничого навчання, адміністрацією навчального закладу.

Мета проекту й очікувані результати:

Проект «Навички для працевлаштування» було розроблено в 2011 році Саскачеванським інститутом прикладних наук і технологій. Проект ставить на меті:

  • Підвищити якість, актуальність і ефективність програм бізнес-навчання, що пропонуються партнерськими професійно-технічними закладами
  • Покращити доступ до якісного бізнес-навчання у партнерських навчальних закладах для жінок і представників соціально-вразливих груп. 

 Проект удосконалить програми бізнес-навчання в обраних навчальному закладі за допомогою таких заходів: 1) розвиток міцніших взаємовигідних зв’язків між представниками влади, місцевої громади і приватного сектора, 2)впровадження нових навчальних ресурсів, 3) перегляд навчальних планів і програм, а також 4) навчання для педагогів.  Буде проведено підвищення кваліфікації для викладачів ПТНЗ, створено нові навчальні курси й розроблено супровідні навчальні ресурси.

 Завдяки новим програмам навчання випускники матимуть більше шансів на успіх в українському приватному секторі, що розвивається.