7 березня 2012 року традиційно в Львівському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та туризму було проведено ярмарку-аукціон.

Щороку навесні, перед весняними святами, учні Львівського вищого професійного училище ресторанного сервісу та туризму дивують львів‘ян та гостей міста своїми кулінарними шедеврами — вишуканими скульптурними тортами, які продають, влаштувавши своєрідний аукціон.

Торти зазвичай оздоблені білим і чорним шоколадом, мастикою і марципаном. Під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання учні довго чаклують над кожною навіть найменшою деталлю, втілюючи у солодку смакоту свої неймовірні ідеї. І результат завжди перевершує сподівання.

Навіть якщо Ви не любите солодке, скуштувати шматочок такого креативного торта не відмовилися. Бо вміле поєднання краси і смаку нікого не залишить байдужим.

Ось і цього року гості милувалися витворами мистецтва у шоколаді та карамелі, пропонуємо переглянути підбірку фотоматеріалів і Вам.