16 лютого у ЛВПУ РСТ відбувся День відкритих дверей. Вже з 12 год. дня приміщення навчального закладу наповнили школярі – майбутні випускники шкіл м. Львова.

Просторі, світлі, охайні навчальні кабінети, приміщення, виробничі дільниці училища наповненні матеріально-технічними засобами готові в невдовзі прийняти нове поповнення.

Привітно зустріли школярів вихованці ЛВПУ РСТ, продемонстрували майстер класи з кулінарного та кондитерського мистецтва.

Особливий інтерес в гостей викликали виготовленні страви учнями-кулінарами:

• буковинської;
  • закарпатської;
  • галицької;
  • полтавської;
  • таврійської;
  • польської;
  • наддніпрянської кухонь, які можна було дегустувати.

Тематичні виставки-сервіровки святкових столів, презентація професій «Комерційна діяльність», «Агент з туризму» проходила під гаслом «Ми навчилися» і «Ми вміємо» і «Ви зможете», «Ви зумієте».

В актовому залі відбулися зустрічі з учнями різних професій та пройшов святковий концерт.

В ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму панує висока вимогливість, довіра, навчальна та трудова дисципліна, які сприяють високому рівню навчально-виховного процесу.

Навчання в навчальному закладі – гарантія якості отриманих знань, необхідних для роботи в сучасних умовах. Працевлаштування училище забезпечує для всіх своїх випускників.

dscn0992