7 листопада 2016 року до Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу завітали гості із сонячного й квітучого Закарпаття – учні І курсу групи 11 професій «Кухар», «Офіціант» Міжгірського професійного ліцею разом зі своїм класним керівником і викладачем фізики й інформатики Наталією Іванівною Шовак на чолі із заступником директора з виховної роботи Миколою Орестовичем Луньо.

Гостей в стінах Львівського професійного коледжу радо зустріла заступник директора з навчально-виховної роботи Роксолана Анатоліївна Качур, яка розповіла про особливості навчально-виховного процесу, цікаві й пізнавальні заходи та творчі й професійні конкурси, майстер-класи, презентації, туристичні квести, розважальні концерти, які проводяться в навчальному закладі.

Методист коледжу Тетяна Петрівна Мельничук залюбки провела екскурсію навчальними кабінетами й лабораторіями, розповіла про участь у міжнародних проектах та стажуванні студентів за кордоном.

Майбутнім кухарям й офіціантам було особливо цікаво побувати на дегустації кондитерських виробів, які приготували на лабораторно-практичному занятті студенти групи 2.59 професій «Кухар», «Кондитер» під керівництвом викладача професійно-теоретичної підготовки Оксани Миколаївни Хлопко. Гості радо поспілкувалися з учнями та викладачами коледжу, цікавилися особливостями прийому на навчання та проживання в студентських гуртожитках, правилами внутрішнього розпорядку, оглянули бібліотеку, актовий зал, навчальні кабінети англійської мови, математики, української літератури, фізики, хімії, товарознавства продовольчих товарів, організації обслуговування в ресторанах, комп’ютерні класи та кухарську й кондитерську лабораторії, методичний кабінет.

Учні та викладачі Міжгірського професійного ліцею висловили вдячність адміністрації коледжу за гарну нагоду побувати в нашому навчальному закладі, поспілкуватися зі студентами й педагогами, познайомитися з особливостями й перспективами розвитку коледжу й запросили відвідати Закарпаття й Міжгірський професійний ліцей.

Мельничук Т.П.,
методист