Вітаємо учасників кулінарного конкурсу!

18-19 жовтня 2016р в нашому навчальному закладі проходив професійний конкурс « Кращі кулінари!» Львівського коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу - 2016.

Конкурс є одним із провідних національних кулінарних фестивалів організованих у Львівському коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу" спільно із Асоціацією кулінарів «ЗАХІДНА ШЕФ ГРУПА» (WCG)

Конкурс проводився на добровільних засадах і був відкритим для студентів 2-го та 3-го курсів Львівського коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, що навчаються за професією «Кухар», «Кондитер», «Технолог харчового виробництва».

Посередництвом даного Конкурсу виявлено талановитих, обдарованих, активних студентів, визначено кращих кулінарів коледжу, вивчено нові технологіЇ та застосування їх в сучасному виробництві.

На Конкурсі працювала суддійська бригада кращих шеф-кухарів, су-шефів Західної Шеф групи , а також успішних кухарів – випускників Коледжу.

Шановане журі в складі :

  • Голова журі – Слонопас Андрій – шеф-косультант Західної Шеф грипи
  • Члени журі – Климович Андрій – шеф-кухар ресторану «Рафаель»
  • Патрік Флоран - шеф-кухар ресторану «Вечірній Львів»
  • Хлипнич Ігор - шеф-косультант Західної Шеф грипи
  • Ліско Микола – су- шеф ресторану «Рафаель»
  • Жарун Евген – старший кухар «Сільпо Ресто»
  • Кухарський Ігор – су-шеф ресторану ГРК «Арламов»

У тісній доброзичливій співпраці суддя-учасник конкурсанти отримали оцінку конкурсних робіт та консультації від професіоналів кулінарної справи.

Підсумки Конкурсу за суддівськими таблицями
Конкурсу «Кращі кулінари Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу - 2016!»

Номінація

Прізвище , ім’я, по батькові учасника

Дата , час виступу

Кількість
балів

Нагорода

Основна страва Риба

 

18.10.2016
13.10-14.25

 

 

 

1.Юрдига Петро 3.35

 

87

Золото

 

3. СадніцькийМарян Любомирович гр.ТХ-3.30

 

76

Срібло

 

4. Старіков Олександр Тх3-31

 

71

Бронза

 

5. Антонів Володимир ТХ

 

71

Бронза

 

6. Карпин Андріана 3.37

 

70

Бронза

 

7. Мороз Володимир ТХ

 

63

 

 

 

 

 

 

Основна страва Птиця

 

18.10.2016
13.10-14.25

 

 

 

1. Корякін Микола 3.35

 

69

 

 

2. Петрусів Данило 3.35

 

61

 

Суп-пюре

 

18.10.2016
14.40-15.40

 

 

 

6.Василевський Володимир ТХ 3.31

 

69

 

Основна страва М’ясо

 

18.10.2016
10.00-11.15

 

 

 

1. Рущак Віра  3.36

 

63

 

 

2. Черен Михайло ТХ-3.3

 

65

 

 

3. Садніцтький Марьян ТХ 3.30

 

47

 

 

4. Коновський Василь 3.34

 

61

 

 

5. Возняк Христина 3.35

 

83

Золото

 

6. Ях Дмитро 3.35

 

76

Срібло

 

7. Коваль Марія 3.37

 

71

Бронза

 

8. Тиндик Юрій Ігорович гр. ТХ-3.30

 

62

 

 

 

 

 

 

 

Основна страва М’ясо

 

18.10.2016
11.35-12.50

 

 

 

1. Воїнська Оксана ТХ 3.30

 

77

Срібло

 

2. Кобилинець Василь  ТХ 3.30

 

65

 

 

3. Андрушків Ігор ТХ 3-30

 

64

 

 

4. Кіт Ярослав Романович ТХ 3.30

 

72

Бронза

 

5. Канцір Максим 3.35

 

75

Срібло

 

6. Думич Василь ТХ 3.31

 

76

Срібло

 

7. Копач Віталій ТХ 3.30

 

78

Срібло

 

8.Скоропад Денис ТХ 3.30

 

54

 

Холодні страви і закуски

 

18.10.2016
14.40-15.40

 

 

 

1. Яцковська Лілія  ТЗ 3.30

 

61

 

 

2. Грицишин Андрій ТХ 3.31

 

84

Золото

 

3. Залущак(Демчук) Марія 2.60

 

73

Бронза

Десерти

 

19.10.2016
9.30-11.00

 

 

 

1. Павлова Людмила 2.61

 

76

Срібло

 

2. Стасів Ірина ТХ 3-30

 

74

Бронза

 

3. Андрусик Ірина ТХ 3.30

 

84

Золото

 

4. Воїнська Оксана ТХ 3.30

 

67

 

 

5. Жидачевський Василь ТХ 3.30

 

61

 

 

6. Вила Марія ТХ 3.31

 

81

Срібло

 

7. Іванова Анна ТХ 3.31

 

90

Золото

 

8. Пронишин Анна Марія ТХ 3.31

 

75

Бронза

Десерти

 

19.10.2016
11.15-12.45

 

 

 

1. Музичко Роман ТХ 3.31

 

65

 

 

3. Федюк Катя ТХ 3.31

 

76

Срібло

 

4. Васильків Владислав 2.53

 

71

Бронза

 

5. Різник Оксана 3.34

 

71

Бронза