Найперше, що має зробити вчитель, -
це розвинути в учня дух допитливості.
Д.Менделєєв

З 18 по 21 листопада 2014 року в училищі проводився Тиждень природничо-математичних дисциплін.

Мета проведення предметного Тижня:

• формувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення природничо-математичних дисциплін;
  • розкрити красу математичних,фізичних та хімічних понять;
  • поглибити здобуті на уроках знання, показати способи їх використання на практиці;
  • ознайомити учнів із життям відомих вчених;
  • виховувати колективізм, відповідальність за виконану справу;
  • сприяти створенню атмосфери співробітництва між учнями та педагогами.

Розпочався Тиждень природничо-математичних дисциплін олімпіадами з математики, фізики, хімії, біології і географії, в яких взяли участь учні І і ІІ курсів. З кожного предмета були визначені переможці, а саме:

з хімії:
Назар Кузбит (група 1.37), Надія Сарахман (група 1.39),
Тетяна Покровська ( група 2.17), Марія Цімарна (група 2.19);

з математики:
Павло Трохановський (група 1.34),
Христина Левицька (група 2.19), Ольга Заболотна (група 2.18);

з фізики:
Андрій Павлик (група 1.34),
Фіалка Анна-Марія (2.17);

з біології:
Марія Кучеренко (група 1.34),
Ігор Батюк (група 2.18);

з географії:
Возняк Христина (група 1.35).

Упродовж Тижня викладачами природничо-математичних дисциплін спільно з учнями було організовано низку тематичних заходів, які викликали жваве зацікавлення в учнів навчального закладу.

Учнівська лекторська група, яку організувала викладач фізики Невядомська Г.Й., виступила в кожній навчальній групі з інформацією «Енергозбереження – найважливіша проблема сьогодення».

Викладач інформатики Біщук З.В. разом з учнями навчальної групи 1.38 організувала конференцію «Моя майбутня професія». Учні розділилися на групи і створювали презентації про свою майбутню професію у Microsoft Power Point з подальшим їх обговоренням.

Викладач біології Марущак М.Ю. з учнями І курсу провела конференцію «Види харчових добавок та їх вплив на здоров’я людини», на якій команди захищали проектні роботи з демонстрацією своїх презентацій.

Учні брали участь у вікторині «Хімія в професіях кухаря й кондитера», яку підготувала викладач хімії Хілько О.В. Під час обговорення результатів проведення вікторини учням були роздані пам’ятки з рекомендаціями від хіміків для майбутніх кухарів і кондитерів.

Дуже цікавим і пізнавальним видався семінар, підготовлений учнями навчальної групи ТО-2.31 спільно з викладачем інформатики Музикою Н.Б. «Безпека та етикет спілкування в мережі Інтернет» для учнів груп СПТУ.

Викладач фізики Невядомська Г.Й. провела відкритий урок з теми «Коливання та хвилі». Учні демонстрували результати своїх експериментально-пошукових робіт, ділилися досвідом виконання творчих робіт з фізики.

Викладачі Стасів І.Я. і Бущук З.В. провели позаурочний захід з математики – інтелектуальний ринг «Наука і ми». Членами журі були учні групи 2.17, а перемогу здобула команда групи 1.39 «Кмітливі».

З учнями І курсу викладачем Богатирьовою Т.О. була проведена вікторина з математики «Математичний бій» із застосуванням інтерактивної дошки Smart Board .

Між всіма учнями училища був проведений конкурс «Інтелектуал ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму», в якому переможцем став учень групи 2.19 Остап Ключковський.

У конкурсі «Хімія та біологія в поезії», проведеному викладачем хімії і біології, учні презентували як свої вірші, так і поезії інших авторів. Перемогу здобула учениця групи 2.21 Ольга Ванівська.

Шановні учні, ми щиро вдячні Вам за Вашу зацікавленість заходами Тижня, за активну участь в підготовці і проведенні всіх заходів, за те, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!

Сердечно вітаємо всіх переможців предметних олімпіад, творчих та інтелектуальних конкурсів, вікторин та інтелект-рингу!

Богатирьова Т.О., голова циклової комісії
викладачів природничо-математичного циклу