«Пити каву – думати про життя...»

Львів та кава – два поняття, які стали єдиним цілим. Зараз, мабуть, вже неможливо уявити вулички старого міста без спокусливого аромату, який лине через маленькі віконця затишних кав’ярень, пронизуючи все навколо таємничістю й загадковістю.

Львів’яни люблять говорити, що «все починається з кави – ранок, справи, любов...». Вміння готувати й пити каву – ціле мистецтво, яке вимагає відповідного ритуалу та професійних навиків і вмінь. Тому у ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму вже не один рік навчають майбутніх офіціантів та барменів навиків бариста (з італ. barista – фахівець з приготування кави). За італійським традиціям бариста повинен готувати еспресо, його варіації – ристрето, лунго, а також напої на основі еспресо – капучіно, лате, корето тощо.

14 – 15 жовтня 2014 року у Львівському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та туризму відбувся Кавовий фестиваль «Львів пахне кавою, дощем і шоколадом», який викликав значне зацікавлення в майбутній працівників ресторанного сервісу. В рамках професійного свята відбулася низка заходів від учнів групи 2.25 (професії «Офіціант», «Бармен») та викладача Чемеринської М.І. У навчальному ресторані навчального закладу для всіх охочих демонструвалися інтерактивні презентації про каву та шоколад «Мандрівка у минуле: Юрій Кульчицький – засновник кавування у Львові», «Кава й шоколад – гармонійне поєднання», були представлені тематичні святково оформлені столи (спільно з майстром виробничого навчання Макаровським М.З.), а розпочалося все з шоколадного «смайлика», якого учні малювали шоколадом на руці і працівникам, і учням – всім, хто заходив до училища, зі словами: «Посміхніться зранку!».

Після уроків для майбутніх бариста викладач Чемеринська М.І. провела семінар «Мистецтво заварювання кави», де поділилася професійними секретами й навичками.

Завершальним акордом кавового свята став майстер-клас «Кава – як вона є. Я – бариста» від фахівців Аліни Копцюх, представника ТОВ Альта Гурме, та Ігоря Ящишина, власника кейтерингової компанії «Навар», які розповіли про способи заварювання кави, наголосивши, що спосіб еспресо – найменш шкідливий для організму людини. А потім було найцікавіше – майстри не лише самі створювали каву лате-арт (малювали молоком на каві), але й навчали учнів та всіх охочих цього неймовірного мистецтва. Всі були захоплені і процесом навчання, і тими результатами, яких вони досягли.

Це саме той випадок, коли праця переростає в творчість!

Мельничук Т.П.,
методист ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму