Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Асоціація випускників

Запрошуємо випускників усіх років до Асоціації випускників. Репутація та довіра до закладу формується завдяки тим людям, які навчалися у нас!

Детальніше...

Літній табір «Марципан» завершив роботу!

02 липня 2019 року закінчив роботу літній табір «Марципан» Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Детальніше...

Літній табір Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу «Марципан» розпочав роботу!

Мета табору – створити неповторну атмосферу, забезпечуючи догляд, виховання та інтерактивне пізнання. Ми створюємо ідеальне місце з гарною програмою та уважними досвідченими педагогами, місце, де дітям безпечно, комфортно й цікаво.

Детальніше...

Всеукраїнській конкурс фахової майстерності з професії "Кухар"

Вітаємо Мар'яну Кришталь, ученицю групи 3.69 Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, яка здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії "Кухар"!

Детальніше...

Всеукраінський конкурс фаховоі майстерності з професіі "Офіціант"

Вітаємо Михайла Новосьолова, студента Львівського професійного коледжу, і його наставників з почесним ІІ місцем у Всеукраінському конкурсі фаховоі майстерності з професіі "Офіціант"!

Детальніше...

Свято сім’ї

26 травня 2019 року колектив Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу за підтримки Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району міста Львова організували Свято сім’ї, яке проходило під гаслом «З любов’ю до родини, з любов’ю до України».

Детальніше...

Мотиваційна зустріч зі студентами готельно-туристичного напряму

23 травня 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулася мотиваційна зустріч зі студентами готельно-туристичного напряму представника управління туризму Львівської обласної державної адміністрації Якушевої Марини Олексіївни

Детальніше...

Кращі інтелектуали

16 травня 2019 року відбулися заключні змагання Ювілейного ХХ чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-Ринг» серед учнівської молоді ЗПТО міста Львова та області. Змагання проходили на Високому замку у Львівському вищому професійному училищі технологій та сервісу, за адресою вул. Кривоноса, 18.

Детальніше...

Зустріч з роботодавцями готельно-ресторанної галузі в рамках українсько-німецького проекту

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу (ЛПКГТРС) 16 травня 2019 року приймав делегацію з Німеччини в рамках співпраці Торгово-промислової палати міста Ерфурта (ТПП Ерфурт), Німецько-українського освітнього центру (НУОЦ) та Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (ЛПКГТРС).

Детальніше...

Львівський професійний коледж зустрічає німецьку делегацію

14 травня 2019 року Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу з офіційним візитом відвідала делегація з Німеччини у складі Президента ТПП (Торгово-промислової палати міста Ерфурта) ДітераБаугауза, Генерального директора ТПП професора ГеральдаГруссера.

Детальніше...