День підприємця у Львівському професійному коледжі

13 жовтня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу викладачами та майстрами виробничого навчання комерційно-торговельного профілю Бович Б.Ю., Кондратюк І.В., Лагоцькою Г.М., Піх О.З., Шавель І.І., Яворською Л.В. та методистом коледжу Мельничук Т.П. було проведено тематичні заходи до Дня підприємця, який у нашій країні відзначається в першу неділю вересня.

Детальніше...

Створено Центр співробітництва класних керівників

Інтенсивні реформи в освіті надають нові можливості для розвитку і підвищення конкурентоспроможності здобувачам освіти, освітянам та закладам освіти.

Детальніше...

Перше вересня: в добру путь у світ професій!

Перше вересня! Початок навчального року. Майже шість сотень першокурсників стали студентами Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Детальніше...

Секційне засідання заступників директорів гімназій, спеціалізованих та загальноосвітніх шкіл м. Львова у ході реалізації проекту RealLife

21 серпня 2017 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулося секційне засідання заступників директорів гімназій, спеціалізованих та загальноосвітніх шкіл м. Львова у ході реалізації проекту RealLife. Учасниками заходу також були Ірина Скріль, голова циклової комісії іноземних мов, та Тетяна Мельничук, методист коледжу.

Детальніше...

ДО УВАГИ УЧНІВ, ЯКІ ВСТУПИЛИ ДО КОЛЕДЖУ!

Настановчі збори для першокурсників відбудуться 31 серпня 2017 р. в актовому залі коледжу.

1 вересня 2017 року о 9.00 – Урочиста лінійка, присвячена Дню знань.

Детальніше...

Завзято працюємо – дружно відпочиваємо!

Професіоналізм і дружба – це основа команди Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Ми не тільки працюємо разом, але й відпочиваємо.

Детальніше...

Вітаємо латвійську делегацію в Львівському професійному коледжі!

27-30 червня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу перебувала латвійська делегація освітян з Вентспілського технікуму.

Детальніше...

Відбувся IX чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед педпрацівників професійної освіти

15 червня 2017 року Львівським державним Будинком техніки на базі Львівського вищого професійного художнього училища проведено інтелектуальні змагання з гри «Що? Де? Коли?» серед педагогічних працівників профтехосвіти. У змаганнях взяли участь 14 команд навчальних закладів міста Львова та області.

Детальніше...

Виховна година «Здоровим бути модно»

Незабаром в навчальних закладах розпочинаються літні канікули. В передчутті відпочинку, незабутніх вражень, захоплюючих історій, необхідно пам’ятати про здоровий спосіб життя. Тому у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу були проведені тематичні виховні години.

Детальніше...