Психологічні тренінги з викладачами й вихователями з тайм-менеджменту та ефективної комунікації

У Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу під час щорічних січневих педагогічних читань відбулись цікаві тренінги для педагогічних працівників, а саме 10 січня 2018 року для викладачів «Тайм-менеджмент: підвищення особистої ефективності», а також 11 січня – «Навички ефективної комунікації та роботи з підлітковою аудиторією», на який були запрошені бібліотекарі Валентина Сергіївна Ющук та Євгенія Дмитрівна Замико, а також вихователі Ганна Семенівна Юринц, Любов Василівна Хоній, Оксана Степанівна Ленишин. Зустрічі провела соціальний педагог Федькович О.В.

Детальніше...

Семінар з елементами ділової гри «Іноземна мова – ключ до успішного майбутнього»

3 січня 2018 року викладачі Іваненко О.І. та Ковальчук Б.Д. для викладачів Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу провели семінар з елементами ділової гри «Іноземна мова – ключ до успішного майбутнього».

Детальніше...

Тренінг «Шлях до себе» в рамках Школи молодого педагога

3 січня 2018 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу в рамках роботи Школи молодого педагога відбувся психологічний тренінг «Шлях до себе», який організувала й провела методист коледжу Мельничук Т.П. Загалом у заході взяли участь 17 молодих педагогів, а також методист Кондратюк І.В. та соціальний педагог Федькович О.В.

Детальніше...

«Містер коледжу 2017»

6 грудня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу вперше відбувся феєричний захід «Містер коледжу 2017».

Детальніше...

Виховна година «Голодомор 1932-1933 років та його висновки»

8 грудня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу актив навчальної групи 1.85 під керівництвом класного керівника Богатирьової Т.О. провів тематичну виховну годину «Голодомор 1932-1933 років та його висновки».

Детальніше...

Благодійний флешмоб «Колядуємо англійською» в ресторані «Open»

19 грудня 2017 року відбувся благодійний флешмоб у львівському ресторані «Open» за участі студентів групи 1.85 Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу під керівництвом Скріль І.В., голови циклової комісії іноземних мов, та старшого майстра Сухарини О.Я.

Детальніше...

РІЗДВО В ЄВРОПІ 2017

З 02-07 грудня 2017р. делегація Львівського професійного коледжу готельно туристичного та ресторанного сервісу у складі викладача англійської мови Семенишен І.В., художнього керівника Беген Ю.Р., студентів Базилевича Михайла ( гр. 2.81), Цюпки Назара (гр..3.53), Кабан Наталії (гр.2.68) брала участь у міжнародному фестивалі « Різдво в Європі» організованим європейською асоціацією готельно туристичних шкіл АЕНТ. Традиційно такий заключний фестиваль проходить в одному з європейських міст, участь в якому – це велика честь представляти свою країну, традиції святкування Різдва та культури рідного краю. 26 фестиваль Christmas in Europe 2017 проходив в Португальському місті Фатіма що надало цій події особливої різдвяної атмосфери.

Детальніше...

Наші студенти – учасники кулінарного фестивалю «Journee des saveurs» у Франції

4-10 грудня 2017 року група педагогів та студентів Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу перебувала з візитом у Lycee des Metiers de L’hotelleries в Сент Шелі Дапшер (Франція). Метою подорожі була участь у фестивалі Journee des saveurs, де старший майстер Сухарина О.Я., викладач Балущак М.Я. та студенти Андрусишин В., Плахтина Н. презентували страви української кухні.

Детальніше...

Зимовий марафон подарунків «Таємний друг»

Щороку 19 грудня – особливий день, якого з нетерпінням очікують усі діти. До Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу також завітав святий Миколай.

Детальніше...

У гостях у Святого Миколая: в очікуванні дива…

У день Святого Миколая 19 грудня 2017 року студенти, викладачі та усі працівники Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу потрапили у неймовірно радісну атмосферу свята, організованого студентами груп ТО-3.66 та ТО-2.83 під керівництвом Скріль І.В., класного керівника та викладача.

Детальніше...