Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Інформація про… інформацію

Інформація завжди відігравала в житті людства надзвичайно важливу роль. Сьогодні світом рухає інформація. Це можуть бути будь-які відомості, які передаються між людьми різними способами: усним, письмовим, візуальним та іншими. Із середини ХХ століття роль інформації внаслідок соціального прогресу і бурхливого розвитку науки і техніки дуже зросла. Світовою тенденцією став перехід на цифрові технології, розвиток високошвидкісного Інтернету і мобільного зв'язку.

Детальніше...

Зустріч з Центром підтримки людей з особливими потребами «Емаус»

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Міжнародний день людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про обв'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства -людей з інвалідністю.

Детальніше...

Засідання Консультативної Ради готельно-туристичного та комерційно-торговельного напрямів

27 листопада 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулося засідання Консультативної Ради готельно-туристичного та комерційно-торговельного напрямів.

Детальніше...

Роман Матис у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу

Робота і освіта. Навчальний план і реальні потреби ринку. Наскільки наближені, чи віддалені ці поняття багато в чому залежить від діалогу, який ведеться між навчальними закладами і роботодавцями. Конструктивна і направлена в правильне русло комунікація дає компаніям можливість отримувати фахових працівників з мінімумом часових витрат на їх адаптацію до робочих умов, а в свою чергу для освітян це підвищує шанс на успішне працевлаштування випускників.

Детальніше...

Всесвітній День Гідності у Львівському професійному коледжі

21 листопада 2019 року студенти навчальних групи 1.15, 1.16 та 1.17 (професії «Кухар», «кондитер») Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу вперше долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності. Метою заходу було об'єднати студентів до відкритого обговорення поняття «гідність» та залучення гідних вчинків до повсякденного життя.

Детальніше...

«Читати – це модно!»

14 листопада 2019 року у Львівському професійному коледжі відбулося літературно-читацьке дійство «Читати – це модно!», організоване студентами групи 1.17 під керівництвом класного керівника Борецької М.М., викладача української мови та літератури. Вступна частина заходу, з відтінком легкої музики, розпочалася з розповіді про найдавнішу та найпопулярнішу книгу всіх часів і народів – Біблію. Ведучі поділилися з поціновувачами літературного мистецтва цікавинками про книги та читання.

Детальніше...

Зустріч з новими потенційними партнерами з Німеччини

5 листопада 2019 року до Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу прибув директор Професійної Кулінарної школи Берліна пан Даніель Ель Фадгам.

Детальніше...

Освітньо-професійна програма «харчові технології» для спеціальності 181

Освітньо-професійна програма «харчові технології» для спеціальності 181 харчові технології галузі знань 18 виробництво та технології кваліфікація технік-технолог з технології харчування освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст

Детальніше...

День відкритих дверей – свято професійного самовизначення

6 листопада 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся День відкритих дверей.

Детальніше...

Майстер-клас із запам’ятовування інформації

5 листопада 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся майстер-клас зі швидкого запам’ятовування. Спікером цього заходу був Гордій Остапович – атлет, що представляє Україну на міжнародних змаганнях зі спортивного запам'ятовування. Захід був насичений вправами, гумором та корисним досвідом.

Детальніше...