Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Львівський професійний коледж готельно-туристичного і ресторанного сервісу, основним пріоритетом якого являється формування інноваційного, конкурентоздатного фахівця готельно-туристичної і ресторанної сфери на українському і міжнародному ринках, займає лідируючі позиції в престижних рейтингах, його високо цінують студенти і працедавці.

Коледж заснований 11 листопада в 1954 р. і дає можливість молоді отримати повну загальну середню освіту, первинну професійну і неповну вищу освіту на рівні високо кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів.

Основною метою є забезпечення якості професійної підготовки фахівців для пріоритетних галузей регіонального готельно-туристичного і ресторанного бізнесу на основі впровадження елементів дуальної моделі професійної освіти.

Імідж коледжу - це не лише якісна підготовка фахівців, але і ефективна міжнародна співпраця, що є одним з найважливіших напрямів посилення конкурентних позицій випускників навчального закладу.

Коледж впроваджує міжнародний освітній і професійний досвід, тому співпрацює з багатьма навчальними закладами Європи і Канади, міжнародними організаціями, активно бере участь в міжнародних проектах: українсько-канадському "Навички для працевлаштування", українсько-німецькому від Фонду Горста Рогуша "Успіх можна спланувати", українсько-польському "Українська молодь - на ринку праці", українсько-німецькому проекті відносно навчання і стажування студентів коледжу на підприємствах і в освітніх закладах федеративної землі Тюрінгія за сприяння торгово-промислової палати м. Ерфурта (IHK, Industrie - und Handelskammer Erfurt) та ін.

Коледж - асоційований член від України AEHT European Association of Hoteland Tourism Schools (Європейская асоціація готельно-туристичних шкіл), дійсний член Асоціації кулінарів України, Асоціації навчально-тренувальних фірм "Централь", учасник Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності і міжнародних ярмарків навчально-тренувальних фірм.

Студенти коледжу користуються прекрасною і сучасною матеріально-технічною базою: лабораторіями, навчальними ресторанами, навчальним готелем «ХОСТЕЛ», студентським туристичним бюро, спортивним і тренажерним залами, бібліотекою, конференц-залами, які оснащені за останнім словом техніки.

Унікальність коледжу полягає в практичній спрямованості навчання. Тому студенти мають можливість отримувати важливі професійні навички в їх природному виді.

Сучасна інфраструктура коледжу сприяє організації на базі закладу місцевих, регіональних і міжнародних заходів: конкурсів, конференцій, майстер-класів, тренінгів, зустрічей. Щорічно організовуються і проводяться курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання України з професій "Кухар", "Кондитер".

Коледж тісно співпрацює з відомими ресторанами, готельно-туристичними комплексами України. На найкращих підприємствах галузі проходять практику студенти закладу.

Усі випускники працюють в малому і середньому бізнесі, мають стрімке кар'єрне зростання, стовідсотково працевлаштовані на ведучих підприємствах Львова і України.

Студенти вивчають іноземні мови через організацію факультативів і мовної літньої школи, співпраці з волонтерами, міжнародними освітніми організаціями Pearson, AIESEC.

Для підвищення професійного рівня, втілення в життя гасла "Європейська освіта - європейський сервіс" в коледжі успішно працює програма стажування студентів за кордоном - у Франції, Польщі, Німеччині, Болгарії.

Навчання у Львівському професійному коледжі гарантує цікаву і високооплачувану роботу.

 

  Міжнародні проекти

Регіональний форум Східного партнерства у Львівському професійному коледжі

Зустріч з роботодавцями готельно-ресторанної галузі в рамках українсько-німецького проекту

Львівський професійний коледж зустрічає німецьку делегацію

<
                                                     
>
 

 

  Анонс подій

Вітаємо учасників і призерів IV Національного кулінарного конкурсу «Дні української кухні» - студентів та випускників Львівського професійного коледжу!

Вітаємо учасників і призерів IV Національного кулінарного конкурсу «Дні української кухні» - студентів та випускників Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу! Конкурс відбувся у гастрономічному просторі на ринку «Шувар» 24-26 жовтня 2019 р.  

Візит Міністра освіти і науки України Ганни Новосад до Львівського професійного коледжу

25 жовтня 2019 року Міністр освіти і науки України Ганна Новосад з робочим візитом відвідала Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу. 

Візит заступника Міністра освіти і науки України

23 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч заступника Міністра освіти і науки України Петра Коржевського з Ганною Балущак, директором Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. 

День відкритих дверей та свято «Кондитерські смаколики»

7 березня 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбудеться велике професійне свято – День відкритих дверей й Аукціон-виставка кондитерських виробів «Кондитерські смаколики».  

«Кращі кулінари-2018» Львівського коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу"

15-16 жовтня 2018 року у Львівському коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу пройде кулінарний конкурс «Кращі кулінари-2018»  

Відкритий урок-семінар з елементами тренінгу «Право на підприємницьку діяльність»

13 вересня 2018 року з нагоди Дня підприємця у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу під керівництвом заступника директора з НВР Бович Богдани Юріївни викладачами Ольгою Зіновіївною Піх, Ганною Михайлівною Лагоцькою, Лесею Василівною Хомко разом із навчальними групами КД-2.100, КД-4.40, 1.8 було проведено відкритий урок-семінар з елементами тренінгу «Право на підприємницьку діяльність».  

День знань у Львівському професійному коледжі: Перший урок «Розкажемо Європі про себе» та флешмоб від першокурсників

3 вересня 2018 року студенти Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу повернули вулиці Пулюя гамір, сміх, позитив і радість…  

Програма роботи ХV Всеукраїнського ярмарку НТФ

Дата проведення 21-23 травня 2018 р.
Місце та адреса проведення ярмарку: ЛПК ГТРС,
м. Львів, вул. Ів. Пулюя, 36  

ХV Всеукраїнський ярмарок НТФ 21-23 травня 2018 року

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 3-458 від 04.05.2018 року «Про проведення ХV Всеукраїнського ярмарку навчально-тренувальних фірм» на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу 21-23 травня 2018 року проводиться ХV Всеукраїський ярмарок НТФ з метою удосконалення організації підготовки фахівців для підприємницької діяльності, вивчення особливостей партнерства на внутрішньому ринку.  

Львівський професійний коледж на Форумі професійної освіти

24 квітня 2018 року Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу взяв активну участь у Форумі професійної освіти, який був організований у виставковому центрі «Південний-EXPO».  

Французька вечеря «Смак Франції / Goût de/Good France» у Львівському професійному коледжі

21 березня 2018 року відбулася визначна подія у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу – Французька вечеря «Смак Франції / Goût de/Good France».  

ЗНО 2018

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення.

З 01 березня 2018 р. учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської областей мають можливість роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні, де вказані адреси пунктів проведення.

Для цього необхідно зайти в «Особисту сторінку учасника ПЗНО (за логіном та паролем, який отримали під час реєстрації) на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua .

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.

Календар пробного ЗНО -2018

24 березня 2018 р. – українська мова та література

31 березня 2018 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія.

Бажаємо успіху!

 

 

Реєстрація для участі у ЗНО-2018 - на відмінно!

 • Визначитись із переліком предметів на ЗНО та на ДПА (для випускників закладів освіти)
 • Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, сформувати заяву-реєстраційну картку зі спеціальної програми на сайті УЦОЯО.

Випускники закладів освіти, а також учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти та вищої освіти, які складатимуть ДПА з української мови у формі ЗНО, реєструються у своїх навчальних закладах.

Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією

№ з/п Назва пункту реєстрації Адреса пункту реєстрації Дні роботи Години роботи
1 Національний університет "Львівська політехніка" вул. Карпінського, 2/4, аудиторія 316, м. Львів ( І навчальний корпус) 79000 Понеділок-п'ятниця 10:00 - 17:00
Обід 13:00 - 14:00
2 Вищий навчальний заклад "Приватне акціонерне товариство "Львівський інститут менеджменту" вул. Ліська,16, м. Львів 79018 Понеділок-четвер


П'ятниця
09:00-18:00
Обід 13:00-14:00

09:00-16:45
Обід 13:00-14:00

Формування пакета реєстраційних документів, у який входять:

 • реєстраційна картка (з програми реєстрації)
 • копії документів, що посвідчують особу: паспорт (завірити копію особистим підписом та написом «згідно з оригіналом»)
 • копія атестата (лише для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. та професійно-технічної освіти, які не здають ДПА, але здобувають у 2018 році повну загальну середню освіту);
 • додаткові документи за потреби:
  • для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);
  • при зміні прізвища (копія документа про зміну прізвища);
  • у разі запиту щодо участі у додатковій сесії (заява, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);
  • нотаріально завірений переклад українською мовою документів ( у разі надання документів іноземною мовою).

Надсилання пакета реєстраційних документів

Готовий комплект реєстраційних документів:

 • випускники закладів загальної середньої освіти, а також особи, які складатимуть ДПА у формі ЗНО передають комплект документів до свого закладу освіти. Навчальний заклад реєстраційні документи разом із списком учнів (студентів) надсилає у ЛРЦОЯО ;
 • усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу ЛРЦОЯО (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039) рекомендованим листом до 19.03.2018 (за відтиском поштового штемпеля).

Отримання відповіді від регіональних центрів

Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2018.

Якщо протягом двох тижнів з часу надсилання Вами пакета з реєстраційними документами, Ви не отримали відповіді, звертайтесь до Львівського регіонального центру. У випадку отримання відмови (необхідності внесення змін до реєстраційних даних), учасник має усунути недоліки (внести необхідні зміни) та надіслати до регіонального центру НОВИЙ пакет документів до 02.04.2018 (за відтиском поштового штемпеля).

Контакти ЛРЦОЯО:

www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

(032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.
ЗНО 2018: КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ-ПОСИЛАННЯ

Український центр оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти http://www.lvtest.org.ua

ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ http://93.178.252.246:8080

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти https://zno.osvita.ua

https://zno-ua.net

http://natalianemirovska.blogspot.com/p/2016.html

ЗНО Українська мова та література 2018, пройти тест безкоштовно https://www.znonasharu.org.ua/ukrainska-mova-ta-lit2018

Збірники тестових завдань минулих років (зошити) – ДРУК! (Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти) http://www.lvtest.org.ua/testy-zno-mynulykh-rokiv

ВЛАСНЕ ВИСЛОВЛЕННЯ У ФОРМАТІ ЗНО https://www.youtube.com/watch?v=7mUxDv2Fa4I

Онлайн-курс «Лайфхаки з української мови»
Українська мова: власне висловлення (on-line безкоштовний посібник –Збірник матеріалів для підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури. Питання – відповіді.)) http://osvita.ua/test/training/ukr-mova/51233/

БЕЗКОШТОВНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ВЛАСНОГО ВИСЛОВЛЕННЯ

Відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення — одне з найважливіших завдань у тесті ЗНО з української мови та літератури.

Освіта.ua пропонує до вашої уваги збірник матеріалів стосовно того, як краще діяти на зовнішньому незалежному тестуванні при написанні власного висловлення.

Подані у цьому посібнику матеріали допоможуть пройти своєрідний прискорений курс підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури.

Інформація стосовно різноманітних аспектів написання власного висловлення подана у вигляді відповідей на запитання, які найчастіше турбують випускників – учасників тестування.

Працюючи із цими матеріалами, ви можете обрати саме ті питання, які вас цікавлять найбільше, швидко отримати відповіді на них, а також ознайомитися з різноманітними порадами, прикладами тощо. У такий спосіб ви зможете ефективно використати той час, що залишився до дня тестування, і якісно підготуватися до написання власного висловлення.

ЗМІСТ

 • Що таке відкриті тестові завдання в тестах ЗНО?
 • Мета відкритого завдання з української мови
 • Що таке власне висловлення на ЗНО з української мови?
 • Як готуватися до виконання власного висловлення?
 • Особливості власного висловлення з української мови
 • Стиль мовлення власного висловлення з української мови
 • Власне висловлення - це завдання з мови чи з літератури?
 • Жанр власного висловлення з української мови
 • Формулювання умови власного висловлення
 • На що звернути увагу в умові власного висловлення
 • Які типові теми для власних висловлень на ЗНО?
 • Скільки балів можна отримати за власне висловлення?
 • Змістове оформлення власного висловленя з української мови
 • Мовленнєве оформлення власного висловлення
 • Час потрібний на виконання власного висловлення
 • Обсяг власного висловлення на ЗНО з української мови
 • Власні висловлення обсягом понад 250 слів
 • Як структурувати власне висловлення з української мови?
 • Чи ділити власне висловлення на абзаци?
 • Що таке теза у власному висловленні?
 • Чи теза й вступ у власному висловленні одне й те саме?
 • Як створити якісну тезу у власному висловленні?
 • Чи дотримуватися у тезі поглядів на проблему у темі завдання?
 • Які мовні засоби допоможуть увести тезу?
 • Чи обов’язково використовувати метатекстові засоби
 • Які типові помилки при формулюванні тези?
 • Що таке аргумент у власному висловленні?
 • Скільки має бути аргументів у власному висловленні?
 • Як дібрати якісні аргументи у власному висловленні?
 • Де місце аргументів у власному висловленні?
 • Чи можна аргументи подавати після прикладів?
 • Чи обов’язково подавати аргументи в одному місці?
 • Які мовні засоби допоможуть увести аргументи?
 • Метатекстові засоби на зразок «по-перше», «по-друге» у аргументах
 • Типові помилки при формулюванні аргументів
 • Що таке приклад у власному висловленні?
 • Скільки повинно бути прикладів у власному висловленні?
 • Скільки балів можна отримати за приклади?>
 • Які приклади обов’язково повинні бути у власному висловленні?
 • Чим приклад відрізняється від аргументу?
 • Як дібрати гарний приклад до аргументу?
 • У чому особливість прикладів із мистецтва?
 • У чому особливість прикладів із життя?
 • Де місце прикладів у власному висловленні?
 • Порядок розташування прикладів у власному висловленні
 • Чи обов’язково надавати приклад з історії?
 • Чи обов’язково приклад повинен бути з вітчизняної літератури?
 • Чи можна навести приклад із сучасної літератури?
 • Що обов’язково має бути в прикладі з мистецтва?
 • Які мовні засоби допоможуть увести приклади?
 • Помилки при наданні прикладів до аргументів
 • Що таке мікровисновки та у чому їхня користь?
 • Чи обов’язкові мікровисновки у власному висловленні?
 • Чи оцінюються мікровисновки у власному висловленні?
 • Скільки може бути мікровисновків у власному висловленні?
 • Де місце мікровисновків у власному висловленні?
 • Що таке висновок у власному висловленні?
 • Скільки балів можна отримати за якісний висновок?
 • Яким повинен бути якісний висновок (на 2 бали)?
 • Де місце висновку у власному висловленні?
 • Які типові помилки при формулюванні висновку?
 • Як забезпечити «логіку» у власному висловленні?
 • Скільки балів можна отримати за логічний виклад у власному висловленні?

Збірник створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення.